Výťahy

Spolupracujeme s českou firmou, ktorá nám dodáva osobné, nákladné výťahy a súčiastky potrebné na opravu výťahov. 

Predovšetkým sa zaoberáme servisom a údržbou zdvíhacích zariadení – výťahov, modernizáciou a rekonštrukciou nákladných výťahov v areáli bývalej ZDA v Partizánskom. Pre tieto firmy robíme opravy väčšieho rozsahu ako sú výmena výťahových strojov a motorov, výmeny nosných prostriedkov, výmeny brzdových obložení, výmeny šachtových dverí, výmeny trakčných kolies atď. 

V roku 2009 sme robili kompletnú výmenu elektroinštalácie v dvoch bytových jednotkách. Medzi naše priority patrí tiež aj montáž nových výťahov či už osobných alebo nákladných, prípadne podľa požiadavky zákazníka. V dobe silnej konkurencie sa snažíme presadiť kvalitnou prácou a nižšími cenami ako ponúka konkurencia.

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba osobných a nákladných výťahov
  • Oprava a servis osobných a nákladných výťahov
  • Odborné prehliadky
  • Odborné skúšky
Modernizácia výťahov

Modernizácia výťahov

Modernizácia výťahov prináša bezpečnosť, užívateľský komfort a vzhľad ... 

Osobné výťahy

Osobné výťahy

Vyrábame a dodávame ako trakčné, tak hydraulické výťahy so strojovňou umiestnenou nad šachtou, vedľa šachty, pod šachtou alebo v hornej časti výťahovej šachty - výťah bez strojovne ..

Nákladné výťahy

Nákladné výťahy

Z širokej škály našich produktov ponúkame tiež nákladné výťahy o nosnosti od 30 - 6500 kg, ktoré sú u nás navrhnuté, vyrobené a montované na miesta, kde určí zákazník ..

Jedálenské výťahy

Jedálenské výťahy

V sortimente nákladných výťahov dodávame aj malé nákladné výťahy o nosnosti 30 - 250 kg, ktoré sa používajú v prevádzkach, ako sú napr. reštaurácie, jedálne, sklady, lekárne, knižnice, laboratóriá ..

Panoramatické výťahy

Panoramatické výťahy

Atypické výťahy ..

Farebná škála RAL

Farebná škála RAL

Vzorkovník odtieňov RAL a nerez štruktúry prášková vypaľovacia farba (komaxit) - lesklá štruktúrovaná ..